דפיברילטור PowerHeart AED G3

היתרונות המשמעותיים של דפיברילטור G3

בטיחות

ה-PowerHeart AED G3 כולל אלגוריתם (מוגן בפטנט) שמבטיח מתן שוק אך ורק למי שצריך (ב-100% מהמקרים!). ב-99.4% מהמקרים לא יינתן שוק חשמלי למי שלא זקוק לפעולה זו. כמו כן, מתבצעת עוד בדיקה ממש לפני מתן השוק כך שאם הפרעת הקצב בלב הסתיימה, השוק יבוטל. טכנולוגיה מתקדמת נוספת מונעת פגיעה בקוצב לב אם ישנו כזה, ועוד מאפיין חשוב הוא התאמה מלאה של האנרגיה לכל מטופל.

בהתאם לכך, ניתן לבחור ב-G3 גם כשמחפשים דפיברילטור ביתי, מה גם שהוא מתאפיין בתכונה ייחודית שמאפשרת להניח את האלקטרודות בלי לבחון קודם את הקוטביות שלהן (כלומר אין משמעות למהו הפלוס ומהו המינוס).

אמינות

כשמחפשים מכשיר מציל חיים, כמובן שנדרשת אמינות ללא פשרות. ה-G3 בוחן את עצמו בכל יום לא פחות מ-3 פעמים, כשכל בדיקה כוללת גם את מצבה של הסוללה, גם את כשירותן של האלקטרודות (כולל בעזרת טכנולוגיה מתקדמת שמוודאת שהג’ל המוליך לא התייבש), וגם את שאר המרכיבים במכשיר. בכל מקרה של אי תקינות, מופיע חיווי ברור, הן קולי והן באמצעות נורה, כך שניתן לדעת בוודאות שאפשר לסמוך בעיניים עצומות על הדפיברילטור בכל אירוע חירום.

נוחות

דפיברילטור G3 נוח מאוד לשימוש – הוא קומפקטי, קל משקל, נייד (וגם עמיד לטלטולים ונפילות) וכולל הנחיות בעברית (כמו מכשירים איכותיים אחרים דוגמת דפיברילטור פיליפס).

סוללה

הסוללה של ה-G3 מאפשרת לו לעבוד במשך 5 שנים ברציפות, או לספק 300 שוקים. בכל רגע נתון מוצגת בפניכם הקיבולת העדכנית של הסוללה, כך שתוכלו להיערך מראש כשהיא לקראת סוף דרכה.

סקירת דפיברילטורים

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן