דפיברילטור השוואת מחירים

רוצים לדעת כמה עולה דפיברילטור? ריכזנו לכם את ארבעת המותגים המובילים בשוק עם המחיר של כל דגם כדי שתוכלו לקבל את כל המידע במקום אחד. (מחירי הדיפברילטורים מתעדכנים אחת לחודש)
* המחירים מעודכנים למאי 2023

מחיר:

₪5,700

מותג:

DefibTech

דגם:

Lifeline

חיי סוללה:

7 שנים

שפה:

עברית

כמות שוקים:

300

משקל:

1.9 ק"ג

מחיר:

₪5,200

מותג:

Philips

דגם:

HeartStart HS1

חיי סוללה:

4 שנים

שפה:

עברית

כמות שוקים:

200

משקל:

1.5 ק"ג

דפיברילטור

מחיר:

₪5,000

מותג:

MEDITECH

דגם:

Defi 5S

חיי סוללה:

4 שנים

שפה:

עברית

כמות שוקים:

150

משקל:

1.9 ק"ג

Heartsine

מחיר:

₪4,500

מותג:

Heartsine

דגם:

Pad 360P

חיי סוללה:

4 שנים

שפה:

עברית

כמות שוקים:

60

משקל:

1.1 ק"ג

חייגו 072-215-9090

לפרטים נוספים

כמה עולה דפיברילטור? השוואת מחירים של המכשירים המובילים

דפיברילטור הוא מכשיר מציל חיים. בישראל מתרחשים מדי שנה כ-8,000 מקרים של דום לב – כולל אגב כ-200 מקרים שבהם מי שליבו מפסיק לפעום הוא מתחת לגיל 18 – ובכל המקרים האלה ההבדל בין חיים למוות הוא מהירות התגובה. פעולה מיידית היא פשוט הכרחית: אם הלב לא פועם יותר מ-7 דקות, הסיכוי לשרוד אפסי, ולעומת זאת אם ניתן מענה מתאים תוך דקה, ב-90% מהמקרים האדם יחיה. גם בטווח שבין דקה ל-7 דקות כל שנייה קובעת! כל העוד הלב לא פועל באופן תקין, לא מגיע דם למוח, והתוצאה היא כמובן נזק מוחי מצטבר, כך שגם אם האדם ניצל, איכות החיים שלו עלולה להיפגע באופן משמעותי.

לחיים שלנו אין כמובן מחיר. רוב בני האדם מוכנים לשלם כל סכום כדי שלא ייגרם להם נזק מוחי – ובכל זאת, כשמחפשים דפיברילטור מחיר המכשיר הוא שיקול בבחירה, כמו כל מוצר אחר.

האם כשבוחרים דפיברילטור מחיר כל דגם הוא שיקול רלוונטי?

כאמור, אי אפשר להתעלם מהשאלה כמה עולה דפיברילטור כשמחפשים מכשיר, ועלות דפיברילטור היא בהחלט שיקול, ואפילו משמעותי.

מצד שני, עלות דפיברילטור היא כמובן לא הפקטור היחיד. בנוסף, כדאי לבחון את החברה שעומדת מאחורי כל דגם, את אורך חיי הסוללה, את המשקל ואת קלות ההפעלה. הפרמטר האחרון הוא למעשה אחד הקריטיים: בזמן אמת, וכשחיי אדם מוטלים על הכף, זוהי סיטואציה מלחיצה במיוחד. בהתאם, כדאי שהאדם שיחזיק את המכשיר בידיים יוכל להפעיל אותו גם אם מעולם הוא לא ביצע פעולה דומה ומבלי לבזבז אף שנייה יקרה על ניסיון להבין מה בעצם עושים. מכשירים דוברי עברית שמנחים את המשתמשים בהם מה לעשות בכל שלב ושלב הם כמובן המומלצים ביותר.

דפיברילטור למכירה – אמינות ללא פשרות

כשמחפשים דפיברילטור מחיר הוא כאמור רק שיקול אחד, ועוד מרכיב בהחלטה הוא איכות החברה שייצרה את המכשיר הספציפי שאנחנו שוקלים לקנות.

באופן טבעי, כל חברה שמציעה דפיברילטור למכירה מבינה היטב את האחריות הרבה שמוטלת עליה – כאמור מדובר במכשיר מצליח חיים שחייב לעבוד באופן מושלם בשעת הצורך. אבל בכל זאת, ישנם הבדלים בין מותגים שונים, וממש לא כדאי להתפשר על אמינות הדפיברילטור. כל הדגמים שתמצאו כאן בעמוד הם איכותיים במיוחד, וכמו כן תוכלו ליצור איתנו קשר כדי לקבל מידע רלוונטי לצרכים הספציפיים שלכם ותשובה לשאלה כמה עולה דפיברילטור גם של חברות נוספות.

באילו מקרים כשקונים דפיברילטור השוואת מחירים כוללת גם התייחסות למשקל?

בכל קנייה של דפיברילטור השוואת מחירים היא פעולה מתבקשת, שהרי אין טעם לשלם סכום גבוה מדי שלא לצורך אם ישנם מכשירים איכותיים במחיר אטרקטיבי. בנוסף, כדאי לבדוק גם את המשקל של כל דגם, ובמיוחד אם אתם רוצים דפיברילטור שקל להתנייד איתו כך שהוא יהיה צמוד אליכם בכל מקום (כולל בטיולים, בחו"ל וכו').

פרמטר נוסף הוא כאמור אורך חיי הסוללה, ובכל מקרה מומלץ בחום לבחון את היחס בין עלות דפיברילטור לבין התועלת כדי להגיע למכשיר האידיאלי עבורכם.